ÚVOD O NÁS KÁVA MAŠKRTY KONTAKT


 

 

Classic

"Najviac preferovaná, ideálna pre všetkých."

Nádherne zladená zmes vytvorená z najkvalitnejších druhov káv arabika a robusta, dáva lahodnú a vyváženú chuť. Pri zostavovaní tejto zmesi sme dbali na to, aby sa jednotlivé odrody navzájom dopĺňali. Je jedinou zmesou, v ktorej je použitá káva robusta, čo znamená, že obsahuje viac kofeínu. Káva robusta, ktorá je tu zastúpená vo viac ako 60%-nom pomere, obsahuje totiž oproti káve arabika asi o polovicu viac kofeínu. S jemnou horkosťou a primeranou kyslosťou sa vyrovná kávam strednej Ameriky. Z tejto kávy je možné pripraviť kvalitné espresso a vďaka správnemu mletiu je vhodná aj na prípravu filtrovanej a tiež zalievanej kávy. Táto zmes je jemne silnej arómy a výbornej chuti, čím sa stáva ideálnou pre všetky spôsoby prípravy. Od roku 1993 sa stala takou populárnou, že v našej pražiarni zaujíma miesto vlajkovej lode. Je našou najpredávanejšou kávou, hlavne na prípravu zalievanej kávy.


 
 


Excelsior


"Káva pre náročných zákazníkov a najelegantnejšie prevádzky."

Výberom kvalitných káv, ktoré dávajú káve peknú penivosť tmavohnedej farby a opojnú vôňu sme vytvorili zmes zelenej kávy zo 100%-ných zŕn kávy arabika, ktoré sa pestujú na najkvalitnejších plantážach Južnej Ameriky. Vyváženosť zmesi sa páči všetkým skupinám kávičkárov. Výrazná horkosť s primeranou aciditou s dochuťou citrusových plodov dáva káve jemnosť. Po dosladení prechádza dochuť do jemne vínnej. Starostlivým pražením sa Excelsior so svojou jemnou, plnou, čokoládovou chuťou a omamnou, ušľachtilou arómou stáva kávou, ktorú určite ocení aj ten najnáročnejší milovník a znalec kávy.

 
 


Coffice


"Káva do všetkých kancelárií."


Ďalšia zmes zelenej kávy z rodiny našich zmesí. Opäť sú použité len najkvalitnejšie, 100%-né zrná kávy arabika. Káva je určená pre široké vrstvy kávičkárov, používaná na prípravu espressa. Dáva jemnú vôňu a lahodnú chuť. Tak ako veľa iných káv, pri dosladení prechádza dochuť kávy do chuti jemne ovocnej. Už jej názov napovedá, že je určená hlavne do pracovného prostredia (coffee + office = coffice), v ktorom ľudia potrebujú vzpruhu, energiu a povzbudenie elánu.

 
 


Maestro Espresso


"Špičková zmes pre všetkých."


Najnovší, exkluzívne zladený člen našej kávovej rodiny. Je zmesou piatich, najkvalitnejších káv arabika, z ktorých každá pochádza z iného kontinentu kávového sveta. Vytvára bohatú penu bledohnedej farby. Má výraznú opojnú vôňu s krásnou horkosťou a príchuťou dymu. Chuť je jemne korenistá, s nádychom zelenej kávy. Po pridaní hnedého cukru cítime chuť horkej čokolády. Táto zmes je vynikajúcim lákadlom, vhodná do malých, rodinou dýchajúcich podnikov a konzumentov, ktorí dokážu oceniť vysoko kvalitné zmesi káv arabika.

 O nás ...

Otvorili sme pre Vás novú predajňu kávy, orieškov a doplnkov.
V našej predajni si môžete dať chutnú kávičku, skvelú horúcu čokoládu alebo čaj.

Viac o nás...

    Nájdete nás aj na

Facebook