ÚVOD O NÁS KÁVA MAŠKRTY KONTAKT


 Ako to celé začalo…


Voláme sa Peťo a Dadka a touto cestou by sme Vám radi napísali niečo o nás.

Sme úplne obyčajní ľudia milujúci prírodu, všetko živé a z toho dôvodu sa snažíme žiť v kontexte s prírodou a vo vzájomnej symbióze.

My na ňu netlačíme, rešpektujeme ju a ona nás za to obdarúva svojim cenným bohatstvom. A k tomuto patrí aj káva. Keďže si bez nej nevieme predstaviť deň a má pre nás vzájomné čaro, tak si ju radi vychutnávame v kľude bez mobilu a PC, len v spoločnosti toho druhého. Radi sa pri nej rozprávame, preberáme veci možné, aj nemožné, jednoducho si užívame čaro okamihu a vzájomnú blízkosť.

Veľmi nás mrzelo, že keď sme sa rozhliadli okolo seba, videli sme uponáhľaných ľudí, ktorí nemali ani chvíľu času na to, aby si v kľude sadli, vypilli si tú svoju šálku kávy v príjemnom prostredí, v príjemnej spoločnosti a nie za behu s plastovým pohárom, s horúcou kávou, s telefónom na uchu a so slovami “nestíham”….

A tak to celé začalo… Tak skrsla myšlienka poskytnúť takúto oázu druhým a podeliť sa o to, čo máme radi.

Touto cestou Vám ponúkame kvalitnú praženú kávu z malej rodinnej pražiarne, príjemnú spoločnosť, ak prídete sami.

Pokiaľ máte záujem vychutnať si prechádzku po meste s voňavou a teplou kávou, ponúkame Vám, ako milovníci prírody, kávičku buď do vlastnej šálky, alebo do našich eko-rozložiteľných pohárov.

Ak sa predsa rozhodnete u nás posedieť a vychutnať si prostredie, skúste na chvíľu vypnúť mobil, či počítač a len vnímať atmosféru okolo seba. Pokiaľ budete mať chuť na niečo pod zub, ponúkneme Vám výborné oriešky mnohých druhov, či už prírodné, alebo pražené a solené.

Vôbec sa nemusíte báť prísť aj s dietkami, radi ich ponúkneme čajíkom z vlastnoručne pozbieraných a nasušených byliniek na našich zdravých lúkach bez prostrekov. Ak majú mlsný jazýček, určite neodolajú horúcej čokoláde, či už horkej, alebo mliečnej.

Do budúcna by sme radi ponúkali domáce koláče, prioritne robené bez, prípadne zo zdravej múky a bez rafinovaného cukru. Starostlivo dbáme o to, odkiaľ naše suroviny pochádzajú, aby sme neničili prírodu a Vám poskytli kvalitné veci a hlavne bez chémie.

Ak sa rozhodnete nás navštíviť, radi privítame akékoľvek nápady, alebo návrhy, čo Vám u nás chýba, alebo naopak prekáža.

Sme tu predsa k obojstrannej spokojnosti a príjemne strávenému času.

Vitajte u nás... Peťo a DadkaO nás ...

Otvorili sme pre Vás novú predajňu kávy, orieškov a doplnkov.
V našej predajni si môžete dať chutnú kávičku, skvelú horúcu čokoládu alebo čaj.

Viac o nás...

    Nájdete nás aj na

Facebook