ÚVOD O NÁS KÁVA MAŠKRTY KONTAKT


 

 

Kávu pre Vás dodávame z malej rodinnej pražiarne na Slovensku, ktorá pripravuje a predáva svoje produkty k spokojnosti zákazníkov už 26 rokov. Patrí k najstarším pražiarňam kávy u nás.

Ponúkame Vám kávu z celého sveta - zastúpené svetadiely sú severná a južná amerika /Brazília, Columbia, Ekvádor, Guatemala, Hodnuras, Kostarika, Kuba, Mexiko, Nikaragua, Panama, Peru, Salvádor/, ázia /India, Indonézia, Nepál/, austrália, afrika /Burundi, Etiópa, Keňa, Kongo, Rwanda, Tanzánia, Zimbabwe/.

V ponuke máme zmes kávy Classic /mletá káva, 60% robusta a 40% arabika/ ako aj zmesi, kde je čistá arabika Excelsior, Coffice, Maestro Espresso

V rámci 100% BIO arabík ponúkame Bolíviu, Dominikánsku republiku, Nepál a Peru. Z ostatných 100% arabík máme v ponuke približne 30 druhov káv.

Tiež Vám ponúkame bezkofeínovú kávu Brazília, Columbia a Guatemala.

Popis jednotlivých druhov káv najdete v tomto odkaze.

Káva je dostupná v spotrebiteľských baleniach 100g, 250g, 500g prípadne 1000g.
V prípade záujmu Vám kávu ochotne pomelieme podľa Vašich požiadaviek - jemné, stredné prípadne hrubé mletie podľa druhu prípravy kávy.

Budeme veľmi radi, ak sa na chvíľu zastavíte a dáte si kávu priamo u nás, prípravíme Vám ju s radosťou na profesionálnom kávovare. Ponúkame Vám posedenie v príjemnom prostredí a ochotnú obsluhu.Pokiaľ budete chcieť kávu so sebou, radi Vám ju pripravíme do vlastného pohára /prípadne si môžete u nás zakúpiť pohár na opakované použitie/ alebo do kompostovateľného ekologického pohárika.


 O nás ...

Otvorili sme pre Vás novú predajňu kávy, orieškov a doplnkov.
V našej predajni si môžete dať chutnú kávičku, skvelú horúcu čokoládu alebo čaj.

Viac o nás...

    Nájdete nás aj na

Facebook